OMA Ömer Atiker Holding

Onursal Başkanın Mesajı

Onursal Başkanın Mesajı

Firma yönetim anlayışımızda ana ilkelerimiz; her zaman ve her şart altında ülkemize, çalışanlarımıza, birlikte iş yaptığımız herkese karşı sorumluluklarımızın bilincinde olmak, müşterilerimizle karşılıklı güven ortamını yaratabilmek, ürün çeşitlerinde yenilik, kalitede süreklilik ve uygun fiyat ile her zaman rekabetin bir adım önünde yer almaktır.

ISO 9001:2000 standardına göre kurmuş olduğumuz Kalite Yönetim Sistemini yürütmekte, üretimde kullanılan tüm malzemelerde ve üretim yöntemlerinde ürün kalitesini ve ürün güvenilirliğini ön planda tutarak yurtiçinde ve dışında saygın imajımızı sürdürmekteyiz

1999 yılından beri üretimi yapmakta olduğumuz tüm ürünler için TS 12095 standardına uygunluk sağlarken 2004 yılından itibaren ürünlerimizi Uluslararası düzeyde kabul görmüş ürün kalite standardı ECE R 67-01’e göre üretmeye başladık. Firmamızın imalatını yaptığı tüm ürünler Sanayi ve Ticaret Bakanlığı onaylı 2 yıl garantilidir.

Ana Firma olarak sahip olduğumuz “Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik Belgesi” ve “Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi” ile yetkili servis ve bayiliklerimiz için gerekli yasal şartları sağlamaktayız.

Bize inanan, bu yolda bizimle birlikte yürüyen çalışanlarımıza, müşterilerimize, yetkili bayilerimizle ve sahip olduğumuz yönetim anlayışımız ile “Atiker” markasını daha da güçlenerek geleceğe taşıyacak çalışmalar yapmaya devam edeceğiz.

Onursal BAŞKAN
Mehmet Ali ATİKER

YÖNETİM KURULU BAŞKANI
Ömer ATİKER

Vizyonumuz

Faaliyet gösterilen her sektörde müşteri ve çalışan başta olmak üzere tüm paydaşlarımızın memnuniyetini en üst düzeyde tutarak üretilen ürünlerin sürekli gelişimini sağlamak. Güvenilir ve şeffaf üretim anlayışıyla ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmaya ve menfaatine çalışmaya devam etmek. Faaliyet gösterdiğiniz sektörlerde her geçen gün hizmet kalitesini artırarak güçlü adımlarla ilerlemek. Uzun yıllar boyunca müşterilerimize hizmet ederek elde ettiğimiz bilgi birikimimizi ve deneyimlerimizi; kurum kültürümüz, değerlerimiz ve nitelikli insan kaynaklarımızın gücüyle gönülden çalışmayı sürdürmek. İstikrarlı büyüme ile yeni pazarlara açılmak.

Misyonumuz

Tüketici beklentilerini dikkate alarak ürün kalitesi ve güvenliğinden asla taviz vermeyen, çevreye saygılı ürünler sunmak. Yüksek teknolojik altyapı sayesinde geliştirilen ürünler ile faaliyet gösterilen sektörlerde öncü ve tüm dünyaya örnek olmak. İnsana saygıyı temel alarak geliştirilen projeler ile sevilen bir marka olmak. Toplumsal fayda anlayışıyla hareket ederek müşterilerimizin hayatını kolaylaştırarak beklentilerine en iyi şekilde cevap vermek. Temsilcisi olduğumuz markaların dünya çapında bilinirliğini ve saygınlığını artırmak. Sürdürülebilir üretim ile verimliliği en üst düzeyde tutmak.