OMA Ömer Atiker Holding

YÜKSEK TASARRUF
YÜKSEK PERFORMANS

DÜNYAYI SARAN BİR TÜRK MARKASI

Dünyayı saran bir Türk markası olarak, gururla tanıttığımız ürün ve hizmetlerimizle küresel bir etki yaratıyoruz. Türkiye’nin sınırlarını aşarak, kalitemiz ve yenilikçi yaklaşımımızla dünya genelinde tanınan bir marka olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterilen her sektörde müşteri ve çalışan başta olmak üzere tüm paydaşlarımızın memnuniyetini en üst düzeyde tutarak üretilen ürünlerin sürekli gelişimini sağlamak. Güvenilir ve şeffaf üretim anlayışıyla ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmaya ve menfaatine çalışmaya devam etmek.

Faaliyet gösterdiğiniz sektörlerde her geçen gün hizmet kalitesini artırarak güçlü adımlarla ilerlemek. Uzun yıllar boyunca müşterilerimize hizmet ederek elde ettiğimiz bilgi birikimimizi ve deneyimlerimizi; kurum kültürümüz, değerlerimiz ve nitelikli insan kaynaklarımızın gücüyle gönülden çalışmayı sürdürmek.

İstikrarlı büyüme ile yeni pazarlara açılmak.

MİSYONUMUZ

Tüketici beklentilerini dikkate alarak ürün kalitesi ve güvenliğinden asla taviz vermeyen, çevreye saygılı ürünler sunmak. Yüksek teknolojik altyapı sayesinde geliştirilen ürünler ile faaliyet gösterilen sektörlerde öncü ve tüm dünyaya örnek olmak.

İnsana saygıyı temel alarak geliştirilen projeler ile sevilen bir marka olmak. Toplumsal fayda anlayışıyla hareket ederek müşterilerimizin hayatını kolaylaştırarak beklentilerine en iyi şekilde cevap vermek. Temsilcisi olduğumuz markaların dünya çapında bilinirliğini ve saygınlığını artırmak.

Sürdürülebilir üretim ile verimliliği en üst düzeyde tutmak.

OMAKE KITCHEN EQUIPMENTS

Kalite ile başlayan mükemmelliğe yolculuğumuzu inovasyon ile sürdürürken geniş ürün yelpazemiz ile global pazarlara otel, restoran, cafe (Horeca) ve sokak yemeği (Street Food) endüstriyel mutfak ekipmanları, gıda teşhir ve satış ekipmanları ve anahtar teslimi endüstriyel mutfak sistemleri sunuyoruz.Gücümüzü müşteri memnuniyetinden aldığımıza inanarak müşterilerimizin sürdürülebilir rekabet gücüne katkı sağlamak için etkin ISO 9001 Kalite Yönetimi, ISO 14001 Çevre Yönetimi, ISO 45001 İşSağlığı ve Güvenliği, ISO 50001 Enerji Yönetimi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim sistemleri çalıştırmaktayız.

KORKMAZ ELEKTROMEKANİK

İlerleyen zamanla birlikte Türkiye’nin tüm et üretim tesislerine ve fastfood restoranlarına sahip değerli müşterileriyle verimli çözüm ortaklıkları oluşturmuştur. Bu ortaklıklar sayesinde endüstriyel tip döner üretiminde ve fastfood restoranlarında otomasyon sistemi oluşturulmuş, dönerin hazırlanması, pişirilmesi, kesilmesi ve paketlemeye kadar uzanan üretim süreci modern teknolojiyle Türkiye ve dünyadaki müşterilerin hizmetine sunulmuştur.

ATİKERİNOX ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI

Ömer Atiker Holdingin bir üyesi olan Atikerinox, paslanmaz çeliği estetik ve fonksiyonla birleştirerek zevkle ve güvenle kullanılacak Inox eviyeye dönüştürüyor. Gücümüzü müşteri memnuniyetinden aldığımıza inanarak müşterilerimizin sürdürülebilir rekabet gücüne katkı sağlamak için etkin ISO 9001 Kalite Yönetimi, ISO 22000 Gıda Güvenliği, ISO 14001 Çevre Güvenliği, ISO 50001 Enerji Yönetimi, COVID 19 Güvenli Üretim ve Güvenli Hizmet sistemleri çalıştırmaktayız. 

Atikerinox yöneticileri, beyaz ve mavi yakalı personeli; müşterilerimize inovatif, estetik, kaliteli, fonksiyonel inox ürünler sunarak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı bir görev kabul ediyor.