OMA Ömer Atiker Holding

YÜKSEK TASARRUF
YÜKSEK PERFORMANS

DÜNYAYI SARAN BİR TÜRK MARKASI

Dünyayı saran bir Türk markası olarak, gururla tanıttığımız ürün ve hizmetlerimizle küresel bir etki yaratıyoruz. Türkiye’nin sınırlarını aşarak, kalitemiz ve yenilikçi yaklaşımımızla dünya genelinde tanınan bir marka olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterilen her sektörde müşteri ve çalışan başta olmak üzere tüm paydaşlarımızın memnuniyetini en üst düzeyde tutarak üretilen ürünlerin sürekli gelişimini sağlamak. Güvenilir ve şeffaf üretim anlayışıyla ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmaya ve menfaatine çalışmaya devam etmek.

Faaliyet gösterdiğiniz sektörlerde her geçen gün hizmet kalitesini artırarak güçlü adımlarla ilerlemek. Uzun yıllar boyunca müşterilerimize hizmet ederek elde ettiğimiz bilgi birikimimizi ve deneyimlerimizi; kurum kültürümüz, değerlerimiz ve nitelikli insan kaynaklarımızın gücüyle gönülden çalışmayı sürdürmek.

İstikrarlı büyüme ile yeni pazarlara açılmak.

MİSYONUMUZ

Tüketici beklentilerini dikkate alarak ürün kalitesi ve güvenliğinden asla taviz vermeyen, çevreye saygılı ürünler sunmak. Yüksek teknolojik altyapı sayesinde geliştirilen ürünler ile faaliyet gösterilen sektörlerde öncü ve tüm dünyaya örnek olmak.

İnsana saygıyı temel alarak geliştirilen projeler ile sevilen bir marka olmak. Toplumsal fayda anlayışıyla hareket ederek müşterilerimizin hayatını kolaylaştırarak beklentilerine en iyi şekilde cevap vermek. Temsilcisi olduğumuz markaların dünya çapında bilinirliğini ve saygınlığını artırmak.

Sürdürülebilir üretim ile verimliliği en üst düzeyde tutmak.

ATIKER AUTOGAS SYSTEMS & LPG TANKS

Firma yönetim anlayışımızda ana ilkelerimiz; her zaman ve her şart altında ülkemize, çalışanlarımıza, birlikte iş yaptığımız herkese karşı sorumluluklarımızın bilincinde olmak, müşterilerimizle karşılıklı güven ortamını yaratabilmek, ürün çeşitlerinde yenilik, kalitede süreklilik ve uygun fiyat ile her zaman rekabetin bir adım önünde yer almaktır.

 ISO 9001:2000 standardına göre kurmuş olduğumuz Kalite Yönetim Sistemini yürütmekte, üretimde kullanılan tüm malzemelerde ve üretim yöntemlerinde ürün kalitesini ve ürün güvenilirliğini ön planda tutarak yurtiçinde ve dışında saygın imajımızı sürdürmekteyiz.

AKL LPG & CNG Equipments

AKL OTOGAZ SİSTEMLERİ A.Ş.

Müşteri memnuniyetini kazanmak esastır çünkü memnun olan müşteri en etkili tanıtımdır.Ürün kalitesi ve güvenliğinin yanı sıra satış ve satış sonrası hizmetler ile müşteri memnuniyetini kazanmak için hedeflerimiz;

Firmamızın üretim hatasından kaynaklanan müşteri şikayetlerinin oranını sıfıra indirmek
Garanti kapsamında verilen servis oranını en az seviyeye indirmek
Yurtiçi satışlarımızı ve bayi sayımızı artırmak

WENTGAS LPG & CNG EQUIPMENTS

Wentgas olarak, otogaz sektöründe lider konumda bulunan bir şirketiz. Yılların tecrübesi ve sektördeki uzmanlığımızla, müşterilerimize en yüksek kalitede ürün ve hizmetleri sunmaya adamış bir ekip olarak hizmet veriyoruz.

Sürdürülebilirlik ilkesini benimseyerek, çevresel etkileri minimize etmek ve topluma daha yeşil bir gelecek sunmak için çeşitli projelere yatırım yapıyoruz. Bu bağlamda, düzenlenen AutoGAS Expo gibi etkinliklere katılarak sektördeki en son gelişmeleri paylaşmak ve müşterilerimizle bir araya gelmek bizim için büyük bir öneme sahiptir.

ROMANO AUTOGAS

Firmamız, sektördeki yenilikleri takip ederek ve en son teknolojiyi benimseyerek, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve aşmak için sürekli olarak kendini geliştirmektedir. Romano Autogas olarak, müşteri odaklı bir yaklaşımla, satanlara, montaj yapanlara ve araçlarını günlük hayatta kullananlara özel çözümler sunarak sektördeki liderliğimizi pekiştirmeyi hedefliyoruz.

Çevreye duyarlı ve ekonomik otogaz çözümlerimizle, Romano Autogas olarak, otomotiv dünyasında daha temiz ve sürdürülebilir bir gelecek için çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti ve kalite standartlarına olan bağlılığımızla, Romano Autogas olarak sektördeki etkimizi genişletmeye devam ediyoruz.