OMA Ömer Atiker Holding

Ömer Atiker Holding A.Ş. Sürekli Uyguladığı Sosyal Sorumluluk Projelerine Bir Yenisini Daha Ekledi

Türk Kızılayı ve Ömer Atiker Holding A.Ş işbirliğiyle düzenlenen kan bağış kampanyasında yeni bir rekora imza atıldı. Gerçekleştirilen kan bağış kampanyası ile Türk Kızılayı’nın ‘’ulusal güvenli kan temini’’ programına büyük bir destek verildi. Türk Kızılayı’nın genel yardım faaliyetlerine her fırsatta destekte bulunan Ömer Atiker Holding ülkemizin birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğu bu günlerde kan bağışı ile hayat kurtarmanın bir vatandaşlık görevi olduğunu gösterdi.

24 Temmuz 2018 günü gerçekleştirilen kan bağış kampanyasının ardından açıklamada bulunan Türk Kızılayı Konya Kan Bağış Merkezi Müdürü Dr. Kaya Levent  kanın acil değil sürekli bir ihtiyaç olduğunu, fabrikalarda üretilen bir ürün olmayıp hastanelerimizde ihtiyaç duyulan kanın sadece halkımızın duyarlılığı ile karşılandığını belirtti. Bu noktada Ömer Atiker Holding’in ‘ 1 kan 3 can’ sloganıyla gerçekleştirmiş olduğu bu güzel çalışmadan dolayı kurtarılan hayatlar adına tüm personel ve yönetimine teşekkür ederim’’ dedi.

Mehmet Ali Atiker ‘’İlkini gerçekleştirdiğimiz bu organizasyona gösterdikleri duyarlılıktan ve vermiş oldukları destekten dolayı bütün katılımcılara ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kızılay’ımızın ülke genelindeki çalışmalarına her zaman destek olacağız ve belirli dönemlerde kan bağışını geleneksel hale getireceğiz dedi.